Dr. Vineta Aizkalne
A A A

Ārsti

Dr. Lūkina acu klīnikā strādā pieredzējuši un profesionāli acu ārsti – acu ķirurgi, oftalmologi, optometrists, lāzeroftalmologs un arī bērnu oftalmologs, kas, neapšaubāmi, veido daļu no labākajiem nozares pārstāvjiem Latvijā. Savas zināšanas un pieredzi mūsu ārsti ir guvuši, gan strādājot Latvijā, gan piedaloties dažādās pieredzes apmaiņas programmās tādās valstīs kā Šveice, Zviedrija, Vācija, ASV, Indija un Krievija, tādējādi nodrošinot vislabāko aprūpi un piemērotāko ārstēšanas metodi mūsu pacientiem.
Klīnikas vadītājs Dr. Fēlikss Lūkins
Klīnikas vadītājs Dr. Fēlikss Lūkins
Klīnikas vadošais acu ķirurgs Fēlikss Lūkins ir ārsts jau ceturtajā paaudzē. Dinastijas aizsācējs arī bija Fēlikss Lūkins, turklāt arī acu ārsts.
Medicīnu studējis Latvijas Medicīnas akadēmijā (Rīgas Stradiņa universitāte). Acu ārsta ķirurga specializāciju apguvis Latvijas Universitātes Medicīnas pēcdiploma izglītības institūtā, bet rezidentūras apmācību - 7. klīniskās slimnīcas 18. nodaļā, kuras laikā patstāvīgi veicis dažādas sarežģītības acu operācijas (kataraktas, glaukomas u.c.).
Izglītību papildinājis un praktizējies pasaules vadošajās acu klīnikās - Jeila Universitātes acu klīnikā (ASV) un Vircburgas Universitātes acu klīnikā (Vācija).
Lasīt tālāk
Dr. Ilga Lūkina
Dr. Ilga Lūkina
Dr. Ilga Lūkina savu pieredzi ir uzkrājusi, desmit gadus strādājot Latvijas Amerikas Acu centrā, vēlāk acu ārstu privātpraksē „Lūkina un Lūkins”, bet no 2008. gada ir pievienojusies arī Dr. Lūkina acu klīnikas kolektīvam.
Mācījusies Rīgas 4. medicīnas māsu skolā, vēlāk studējusi Rīgas Medicīnas institūtā un Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas acu nodaļā.
Savas prasmes papildinājusi Phaco emulsifikācijas kursos Latvijas Amerikas acu centrā, piedalījusies SOE acu kongresos Stokholmā, Berlīnē un Vīnē, kā arī devās pieredzes apmaiņā Brookfield klīnikā ASV.
Dr. Lūkina ir Latvijas Acu ārstu asociācijas biedrs.
Lasīt tālāk
Dr. Lija Karlsone
Dr. Lija Karlsone
Dr. Lija Karlsone darbu Dr. Lūkina acu klīnikā uzsāka jau 2003. gadā, - tātad mūsu komandas sastāvā ir kopš klīnikas dibināšanas.
Dr. Karlsone absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju, vēlāk saņēma maģistra grādu Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultētes optometrijas programmā, kā arī apguva Latvijas Universitātes Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta rezidentūras programmu oftalmoloģijā.
Dr. Karlsone piedalījās pieredzes apmaiņas programmā acu privātklīnikā ASV, apguva teorētisko un praktisko programmu refraktīvajā ķirurģijā Carl Zeiss Meditec centrā Vācijā, kā arī apmeklēja 12. Eiropas...
Lasīt tālāk
Dr. Indars Lācis
Dr. Indars Lācis
Dr. Indars Lācis darbu par acu ārstu-ķirurgu Dr. Lūkina acu klīnikā uzsāka 2011. gadā.
Indars Lācis ārsta grādu ieguvis Latvijas Medicīnas akadēmijā, rezidentūras apmācību izgājis P. Stradiņa slimnīcā un 1997. gadā saņēmis oftalmologa kvalifikāciju. Dr. Lācis ir Latvijas Universitātes doktorants.
Izglītību papildinājis un praktizējies ASV, Lielbritānijā, Beļģijā, Francijā, Spānijā, Vācijā u.c., galvenokārt refraktīvās ķirurģijas, tīklenes patoloģiju un kataraktas jomā. Dr. Lācis regulāri apmeklē starptautiskus acu ārstu kongresus, kā arī ir vairāku zinātnisku publikāciju un referātu autors.
Lasīt tālāk
Dr. Žanna Artiņa
Dr. Žanna Artiņa
Acu ārste Žanna Artiņa ir ārstu dinastijas turpinātāja ar ilgstošu pieredzi lāzeroftalmoloģijā.
Medicīnu studējusi Rīgas Medicīnas institūtā (Latvijas Medicīnas akadēmija), savukārt acu ārsta specializāciju apguvusi Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Acu nodaļā.
Lai uzsāktu darbu Latvijas pirmajā Lāzeroftalmoloģijas centrā, 1984. gadā stažējusies Maskavā profesora Krasnova institūtā. Izglītību papildinājusi un praktizējusies Dānijas Valsts Universitātes klīnikas Acu nodaļā.
Lai uzsāktu darbu Latvijas pirmajā Lāzeroftalmoloģijas centrā...
Lasīt tālāk
Dr. Vineta Aizkalne
Dr. Vineta Aizkalne
Dr. Vineta Aizkalne savu darbu Dr. Lūkina acu klīnikā uzsāka 2008. gadā, strādājot tieši ar klīnikas „mazajiem” pacientiem.
Studējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē, bet acu ārsta – oftalmologa grādu saņēma Latvijas Universitātē.
Dr. Aizkalne apmeklēja 17. Eiropas Oftalmologu Biedrības kongresu, piedalījās 3. Baltijas Vitreoretinālā konferencē, apmeklēja prof. D. Teilora Pediatru Oftalmoloģijas konferenci.
Dr. Aizkalne pieredzi, strādājot ar bērniem, guvusi Ādažu Acu ārstu privātpraksē, Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcā...
Lasīt tālāk
Optometriste Sanita Melngaile
Optometriste Sanita Līduma
Optometriste Sanita Līduma savu darbu Dr. Lūkina acu klīnikā uzsāka 2011. gada sākumā. Absolvējot Latvijas Universitāti 2007. gadā, Sanita Līduma saņēma bakalaura grādu optometrijā, vēlāk apguva arī optometrijas profesionālo programmu Latvijas Universitātē. Darba pieredzi kā optometriste Sanita Līduma ieguva, vairākus gadus strādājot "Norman Optika", veicot redzes pārbaudes, briļļu un kontaktlēcu izrakstīšanu.
Kopš 2007. gada Sanita Līduma ir Latvijas Optometristu un Optiķu Asociācijas biedrs.
Sanita Līduma papildināja savas zināšanas tādās jomās kā keratokonusa diagnostika un Trans-Epi LASIK redzes korekcijas metode "Accuvision" klīnikā Londonā (Lielbritānija), kā arī apguva progresīvo lēcu izrakstīšanas principus Varilux Universitātē Parīzē (Francija). Lasīt tālāk
 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU