Klīnikas vadītājs Dr. Fēlikss Lūkins
A A A

Dr. Lūkina acu klīnika ir saņēmusi ISO 9001:2008 sertifikātu!

Dr. Lūkina acu klīnika ir saņēmusi starptautisko Kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu ISO 9001:2008, tādējādi kļūstot par pirmo un šobrīd vienīgo acu klīniku Latvijā, kuras darbības kvalitāti apliecina starptautiskas auditorkompānijas atzinums. Viena no Dr. Lūkina acu klīnikas prioritātēm ir augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšana un vislabākās aprūpes nodrošināšana mūsu pacientiem, tāpēc mēs vēlamies, lai ikviens pacients var pārliecināties par mūsu pakalpojumu kvalitāti jau pirms pirmās vizītes.

Dr. Lūkina acu klīnika savā darbā vienmēr īpašu uzmanību pievērš tieši pacientu apmierinātībai. Mēs cenšamies, lai ikviens pacients saņemtu profesionālu aprūpi un cilvēcisku personāla attieksmi.

2010. gada 27. aprīlī Det Norske Veritas Dr. Lūkina acu klīnikai piešķīra Kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2008 sertifikātu, kas apliecina klīnikas kvalitātes vadības sistēmas atbilstību starptautiskā standarta prasībām.

ISO 9001:2008 apliecina ne vien personāla profesionalitāti, tehnoloģiju un iekārtu atbilstību normatīviem, piegādātāju izvērtēšanu, bet arī uzņēmuma nepārtrauktu pilnveidošanos un attīstību.

Mums rūp ikviena pacienta labsajūta, tāpēc mēs patiesi ceram, ka Dr. Lūkina acu klīnikas saņemtais ISO 9001:2008 sertifikāts sekmēs arī citu nozares pārstāvju vēlmi saņemt šādu kvalitātes apliecinājumu.

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU