Dr. Vineta Aizkalne
A A A

Redzes korekcijas operācija

Redzes korekcijas operācija ir visātrākais un efektīvākais veids, kā ārstēt tādus redzes traucējumus kā tuvredzība, tālredzība un astigmātisms. Dr. Lūkina acu klīnikā operācija tiek veikta ar SMART LASIK un TRANS-EPI LASIK, kas nodrošina operācijas laikā drošību, precizitāti un labāko rezultātu. 

Operācijas efekts ir tūlītējs – brilles vai lēcas vairs nav nepieciešamas, tādējādi pacients iegūst ne vien lielisku redzi, bet arī uzlabo savu dzīves kvalitāti kopumā. 

Latvijā pieejamas vairākas klīniski apstiprinātas redzes korekcijas metodes. Katra no tām ir droša, vienkārša un efektīva, lai koriģētu redzes problēmas. Pasaulē katru gadu šādas operācijas tiek veiktas vairāk kā 5 miljoniem cilvēku, un teicama rezultāta sasniegšanas procents nepārtraukti ir ļoti augsts.

Redzes problēmas parasti var viegli ārstēt ar lāzeroperāciju, taču konkrētā ārstniecības metode ir atkarīga no vairākiem individuāliem faktoriem - redzes kvalitātes, pacienta vecuma un prasībām attiecībā uz redzi. Ņemot vērā to, ka katram no mums ir unikālas acis un atšķirīgas prasības, Dr.Lūkina acu klīnika katram pacientam piedāvā plašu acu pārbaudi un detalizētu konsultāciju, lai vienotos par vēlamo un piemērotāko redzes korekcijas metodi.

 

Redzes korekcijas veiksmes procents 

Pēc mūsu klīnikas datiem 99.7 % gadījumos pacientiem pēc redzes korekcijas operācijas brilles vai lēcas vairs nav nepieciešamas. Gadījumi, kad brilles joprojām ir vajadzīgas, ir pacientiem virs 45 gadiem un tās ir nepieciešamas tikai lasīšanai. Pastāv iespēja izvēlēties operācijas metodi, lai samazinātu nepieciešamību lietot brilles lasīšanai.

Lāzera ātrais darbības laiks samazina ārējās vides ietekmi uz radzenes audiem, līdz ar to samazinās komplikāciju risks pēcoperācijas periodā un pats pēcoperācijas periods ir īsāks. 

Noskaidrot citu Jūs interesējošo informāciju par redzes korekcijas operāciju, tās metodēm un citiem klīnikas pakalpojumiem Jūs varat, zvanot pa tālruni + 371 67 288 180 vai aplūkojot www.acuklinika.lv attiecīgās sadaļas.

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU