Monta, tulks
A A A

SMART LASIK

LASIK (latīņu valodā laser in situ keratomileusis) ir radzenes ķirurģijas veids, kura veikšanai nav nepieciešama uzturēšanās stacionārā. Operācijai ķirurgs izmanto specializētu un precīzu instrumentu - mikrokeratomu, lai radītu plānu radzenes audu atloku – "vāciņu", ko ķirurgs paceļ un atšķir uz sāniem kā grāmatas lapu. Procedūras laikā "vāciņš" paliek saistīts ar radzeni. Tad uz radzenes pamatu iedarbojas ar vismodernāko ekscīmertipa lāzeri, kura enerģija tiek aprēķināta individuāli, vadoties no pacienta datiem, kas tika iegūti pirmsoperācijas vizītē. Pēc lāzera darbības beigām radzenes "vāciņu" noloka atpakaļ, pirms tam izskalojot atsegto radzenes pamatni. Pēc tam, kad radzenes "vāciņš" novietots atpakaļ, organisma dabiskie procesi (sadzīšana) pāris minūšu laikā nodrošina tā piestiprināšanos radzenei. Pāris stundu laikā radzenes virsmas epitēlijs parasti uzaug pāri "vāciņa" atgrieztajai malai un piestiprinās radzenei.

SMART LASIK ir uzlabota LASIK metode, kas ķirurgam ļauj pielāgot operāciju katrai acij atsevišķi. Šīs metodes pamatā ir precīzas optiskās sistēmas 3 dimensinālas kartes veidošana, ņemot vērā radzenes nevienmērību vai aberācijas.

Tādējādi SMART LASIK nodrošina vēl precīzākus mērījumus, kas sekmē vislabāko operācijas iznākumu.

Noskaidrot citu Jūs interesējošo informāciju par redzes korekcijas operāciju, tās metodēm un citiem klīnikas pakalpojumiem Jūs varat, zvanot pa tālruni + 371 67 288 180 vai aplūkojot www.acuklinika.lv attiecīgās sadaļas.

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU